Категорії
Фантомна Довіра

⌘ 3

Тоня уважно вислухала подругу, прийшовши ночувати до неї додому у п’ятницю ввечері. Вони часто ночували одна в одної у старших класах, а коли загинув батько Тоні, то вона ночувала у подруги щоразу, коли мама була на нічній зміні, а бабуся не могла приїхати. Спати сама у будинку Тоня боялася. Іноді Лора брала з собою Таню і вони йшли до Тоні, але таке траплялося рідко, бо лишати маму саму вона боялася.

— Я рада, що у тебе з’явився хлопець, — сказала Тоня, усміхаючись. — Може, запросиш його зустрічати Новий рік разом? Мама їде до друзів, моя хата вільна.

— Новий рік? Я не думаю, що у нас вже аж такі стосунки. Один похід на каву-морозиво — ще не привід зустрічати Новий рік разом, — насупилася Лора.

— Тю, якась ти… Він тобі подобається?

— Подобається. Але це не та симпатія, котра перетікає у щось більше. З ним добре проводити час і все…

— Якщо хлопець витрачає на тебе свій час, він розраховує на секс. Витрачає кошти — розраховує на секс.

— Хочеш сказати: що б вони не робили — все через розрахунок отримати секс? — здивувалася Лариса.

— Ну… Мабуть у 99% так і є.

— Та ну, — відмахнулася Лариса. — Я не вірю.

— Не збираюся тут тобі щось доводити. Зрозумієш сама, згодом. Ви цілувалися?

— Ні, — похитала головою Лора.

— А він робив спроби?

— Ні.

— Джентльменом прикидається…

— Поганенько прикидається, я бачу як він на мене дивиться, як розглядає… Та мене півучилища розглядало, там ті костюми — одна назва. Білизна з фатіном. Думаю, саме тому він і зацікавився мною. Раніше, ми з четвертим курсом у другому навчальному корпусі зустрічались і ніхто нами не зацікавився, бо всі в джинсах і халатах. А коли побачили напівголих дівчат на сцені, то одразу ж намалювались у всіх чотирьох залицяльники.

— Я ж кажу — секс! — засміялася Тоня. — Хто ж вас у тих ваших білих рясах роздивиться? А коли показали товар, то і покупці набігли!

— Не знаю, Тоню… Він гарний, цікавий, але… Щось не те, розумієш?

— Не поспішай з висновками. Можливо, потрібен якийсь поштовх? Час покаже.

Коментарі з Facebook