Категорії
Фантомна Довіра

⌘ 17

Таїса і Катя хотіли продовжити вечір і поїхати на дискотеку. Вони перебирали можливі варіанти і зупинилися на “River Palace”. Степан поглянув на Лору. Дівчина виглядала втомленою, і навряд чи шумний відпочинок зараз би їй підійшов, тому вирішив запитати.

— Ти як?

— Я… — вона поглянула на нього: гетерохромні очі дивилися пильно і, здавалося, бачили її наскрізь. — Втомилася…

— Ми пас, — сказав Степан, обійнявши Лору за плечі і пригорнувши до себе.

— Що?! Бонд, ну що це таке? — обурилася Таїса. — Ми ж так рідко бачимося останнім часом… Не хочеш танцювати — будеш сидіти в барі і дивитися на нас.

— На вас? — уточнив Степан, піднявши брови.

— Ну на Лору свою будеш дивитися, — буркнула Тая. — Пої-і-іхали… Лора, ти раніше була в “Рівері”? — запитала Тая.

— Ні.

— Невже тобі не цікаво? Це ж круте місце! Розважальний комплекс прямо на воді, на набережній Дніпра. У них — офігенна дискотека, — вихваляла заклад Катя.

— Я думаю, що поняття крутості у кожного — своє, — сказала Лора. — Принаймні для мене дуже крутим є те місце, де ми були вчора…

Вона повернулася до Степана, і він зустрів її погляд усмішкою. Так, вчорашній вечір на хуторі був і справді крутим… чарівним.

— А де ви вчора були? — запитала Таїса.

— За містом, — сказав Степан, так само обіймаючи Лору.

— І зараз поїдете туди? У своє круте селище? — вона скривилася, не розуміла цього захоплення провінцією.

— Вчора ми були не в селищі і сьогодні вже, мабуть, туди не поїдемо, залишимось у Києві… Поїдемо додому завтра вранці. Так, мАла? — він зазирнув Лорі в обличчя. 

— Так, — вона кивнула. День був дуже довгий, і зараз, після вечері і сидіння у заповненому людьми залі, Лариса відчувала, що страшенно втомилася. Тая і Катя перезирнулися. Ну нічого собі… Залишаються ночувати в Києві? Разом?

— В Рівер ми сходимо іншим разом. Можливо, Бакеро складе нам компанію, — сказав Степан.— А ви їдьте, розважайтеся.

— Бонд, ти став якийсь нудний, — скривилася Таїса.

— Лора втомилася. І ми не поїдемо ні в Рівер, ні в будь яке інше шумне місце.

— Ларисо, ну як так? Ну що ти, як пенсія? Ти ж серед нас наймолодша! У тебе має енергії бути найбільше, — не заспокоювалася Тая.

— У мене сьогодні дуже складний день… 

— Які складності можуть бути у молодої дівчини? Чи в тебе місячні? — незадоволено сказала Тая.

Лора не очікувала таких відвертостей. Вона здивовано поглянула на блондинку, потім на Степана, шукаючи в ньому підтримки.

— Таїсо, спокійніше, — сказав він. — Ми приїхали сюди з лікарні, тому давай ти не будеш нападати на Ларису, бо нас могло тут не бути взагалі. 

— З лікарні? А що трапилося? — Катерина уважно поглянула на дівчину. Вона її раніше не бачила і не могла помітити змін. Ну, так, очі, наче, трохи набряклі… мабуть, плакала… від чого?

— Дещо трапилось, але вже все гаразд, — Степан покликав офіціанта. Потрібно розрахуватись і їхати звідси.

Коментарі з Facebook