Категорії
Фантомна Довіра

⌘ 13

“Miami Blues” було відкрито 1994 року, і належав він до “першої в Україні мережі ресторанів” — “Альянс”.

(Одним із засновників проекту “Альянс” був Андрій Задорожний, котрий “належав” до організованого злочинного угруповання “Татарина” — Іскандера Керімова, власне, він також був ВЛАСНИКОМ. А в середині 90-х він ше й входив до п’ятірки найбільших кримінальних авторитетів України. Така близькість Задорожного до “поважних людей” “сприяла” розвитку бізнесу, відкриваючи нові, просто безмежні можливості.

Перший ресторан “Гурман” ним було відкрито у 1990 році, ще за часів Союзу (!!!). У 1992 було створено “Альянс”, а вже 1993 року відкрито у Києві нічний клуб “Hollywood”. (як згадувалося раніше, у приміщенні концертно-танцювальної зали “Современник” в парку ім.Фрунзе за адресою вул.Фрунзе, 134). У 1994-му були відкриті ресторани “Miami Blues” і “Нон-стоп”, в 1995-му — “Пантагрюель”, в 1997-му — “Шато де Флер”, в 1998-му — “Хуторок”, у 1999-му — “Дежавю” і “Да Вінчі”, в 2000-му — “Нобу” і “Козачок”.

У 2001-му після реструктуризації “Альянсу” з’явилася компанія “Козирна карта”. (В котру “нормально” вклався грошима “Татарин”). Після цього у складі мережі з’явилися ресторани “Да Вінчі фіш клаб”, “Піна”, “Мамбо”, “Марше”, “Караван”, “Казбек”, “Колесо”, “Креп Де Шин”, “Муракамі”, “Самобранка”, “Хінкалі”, нічний клуб “ПаТиПа”, перший дитячий ресторан “Чіполіно”, мережі придорожніх ресторанів “Мисливець” і “Автогриль”, пивоварня “Шато” та інші.

Бойовики “Татарина” контролювали платоспроможність володарів франшизи “Козирної карти”. І “впливові” люди з його оточення найбільш прибуткові заклади брали під свій “особистий контроль”. До кризи 2008 року майже всі ресторани мережі були надприбутковими. (Мали місце певні “маневри” з податками).

Після демонтажу в липні 2010 року плавучого ресторану “Муракамі” і готелю “Баккара” почнуться фінансові проблеми і, приблизно, з 2013 розпочнеться затяжна криза. Частина закладів почне “відділятися” від мережі і працювати окремо, вважаючи “недоречною і невиправданою” сплату 30-50% доходу за франшизу, належність до якої, через кризу і неконтрольовану роздачу клубних карток, була невигідною.

1 лютого 2019 року “Козирна карта” припинить своє існування).

Ресторан “Miami Blues” був першим великим ресторанним проектом. Розташовувався він навпроти Палацу культури “Україна” і після свого відкриття одразу ж став свого роду “штаб-квартирою” угруповання “Татарина”, а також місцем зустрічі багатьох лідерів київських злочинних угруповань і місцем відпочинку високих міліцейських чинів, народних депутатів України та інших людей “при грошах”… Ресторан зачинився 31 січня 2018 року, на його місці відкрилася сироварня “Мацоні”.

Джерела: cripo.com.ua та antikor.com.ua)

Степан допоміг Ларисі сісти в машину і, обійшовши авто, сів за кермо. Дівчина була такою радісною і щасливою, що він не втримався і поцілував її, схилившись з водійського місця.

— Ти молодець, — сказав Степан, випрямившись і споглядаючи її сяючі очі.

— Дякую.

— Додатковий нерв не попався?

— Ні, — вона усміхнулася. — Попався трійчастий.

— Трійчастий?

Лора підняла обидві руки і провела кінчиками пальців від його переносиці вгору, малюючи умовну лінію.

— Він так називається бо ділиться на три гілки: Перша — очний нерв, іннервує шкіру чола і передню третину волосистої частини голови, верхню повіку, внутрішній кут ока і спинки носа, очне яблуко, слизову носової порожнини, — повільно називаючи зони вона торкалася їх пальцями обох рук, симетрично ковзаючи по його обличчю. — Друга гілка — верхньощелепний нерв, відповідає за іннервацію нижньої повіки, зовнішнього кута ока, верхню частину щоки, верхню щелепу, верхню губу, слизові оболонки верхньої щелепи, зуби, гайморову порожнину. Третя гілка — нижньощелепний нерв — іннервує нижню губу, нижню частину щоки, підборіддя, задню частину бічної поверхні обличчя, нижню щелепу, її ясна і зуби, слизову оболонку щік, язик. Рухові волокна іннервують жувальні м’язи… — її пальці і погляд зупинилися на його нижній губі.

— Як ти це все пам’ятаєш? — запитав він зачарований такими її діями.

— Не знаю… — Лора ніяково усміхнулася. Близькість його обличчя і захоплення в гетерохромних очах відгукувалися жаром всередині живота.

— Яке ще було питання?..

— Серце, — Лора поклала руки йому на груди. — Правда, це по патанатомії. Розповідала механізм розвитку “волового серця” при гіпертонії…

— Але ж потрібно знати норму, щоб пояснити патологію?

— Так…

Степан більше нічого не став запитувати, а подався вперед і знову поцілував Ларису. Анатомія таки досить цікавий предмет, особливо, якщо його ОТАК демонструють на тобі. Дах зносить. До реального світу їх повернув телефон, котрий почав вібрувати на торпеді.

Коментарі з Facebook