Категорії
Межі пристойності

✾ 44

✾ 44

Артур прислухáвся до вже рівного і спокійного дихання Злати, котра засинала у нього на грудях. Він гладив її спину, відчуваючи, як поступово вона розслабляється і поринає в сон. Ліва рука Злати лежала на його сонячному сплетінні, пальці легенько ковзнули і рука обм’якла повністю. Заснула.

Артуру дуже не вистачало її весь той час, що він був у відрядженні. Так мало часу вони були разом до поїздки, але цього було більше ніж достатньо, щоб не дивитися на інших жінок. Вибір, безперечно, був. Починаючи з Бріти і закінчуючи цілою купою знайомих і не дуже дівчат в офісі й у кварталі, де була службова квартира. Вони натякали відкрито і не дуже, деякі нав’язувались у відвертій формі, але Артур, неочікувано для всіх, постійно відмовлявся від походів на каву, пиво, ланч, вечерю і так далі.

Для того, щоб заглушити тугу по коханій жінці, чоловіки найчастіше вдаються до алкоголю або мастурбації. Пити Артур не хотів, та й не мав на це часу, у вільний час — гнав додатковий проект. Розмови зі Златою вибивали його з колії, і після них він йшов в душ, де знімав напругу. Можна було для цього використати одну з численних бажаючих, але не варто, розборок з фото було достатньо. А ще він знав, що з ними не буде ТАК добре, як зі Златою, і вони нічим не будуть відрізнятися від його руки… 

За Златою смертельно скучав. Ця туга останні дні просто не давала йому дихати і пекла за грудиною. Відтепер, не відпустить її нікуди і ніколи. Досить вже цих тортур.

Він притягнув її до себе і вткнувся носом в її волосся. Злата не прокинулася, вона спала втомлена після шаленого й бурхливого сексу, і важко було сказати: був він таким у фізичному чи емоційному плані. Вони обоє занадто сильно скучили. Кожен дотик обпікав вогнем, відштовхував і знову притягував, як магніт. Хотілося більше, глибше, розчинитися, поєднатись і розділитися водночас. Неймовірні відчуття, особливий яскравий букет переживань і емоцій… Хотілося повторити ще, і не один раз, але не зараз… Руки Злати завдавали їй болю, коли вона їх притискала до нього чи спиралась. Вже скоро їй дістануть з-під шкіри ті штуки, зроблять пластику і тоді… Артур перевів подих, хвиля збудження знову нахлинула на нього.

Артур завжди був вимогливим до своїх партнерок. Він був коханцем, котрий завжди намагався догодити жінці, і очікував від неї такої ж віддачі. Якщо вона не здатна була задовольнити його потреб — таких жінок було в його житті, на щастя, дуже мало, але, траплялись ляльки, не здатні ні на що — вона для нього переставала існувати і при наступній зустрічі він міг навіть вдати, що не знає її, а лялька запам’ятовувала його надовго…. Умілих і настирних він позбувався, оголошуючи себе одруженим. Брехня потім розкривалась, але, переважно, дівчата розуміли, що він не зацікавлений у будь-яких стосунках з ними. Інакше б не брехав. Ті, що не розуміли, марно переслідували його і згодом таки обламувались.

Переважно дівчата були брюнетки, з досвідом, гламурні й розпещені штучки. Злата — одне суцільне виключення… Майже блондинка, без досвіду, зовсім не гламурна.

Ще при першій зустрічі він був впевнений, що ця тиха, мила, не зіпсована дівчинка його здивує — і не помилився. Вже їхнього першого ранку він зрозумів, що мав рацію, а наступні рази лише довели, що її вроджені таланти можуть дати фору всім його попереднім коханкам. Щоправда, вона була недостатньо впевненою в собі і іноді соромилася своїх бажань, але з часом це все зміниться. Її ініціативність після довгої розлуки була беззаперечним тому доказом. Злата підходила йому ІДЕАЛЬНО. Він охоче дозволяв їй бути головною, хоча постіль для Артура була його власною територією, де він, переважно, любив домінувати, і така поведінка виникла у нього ще з його першого разу. 

Його першою дівчиною була Кароліна, партнерка по танцям. Вона була старша від нього лише на рік, але, несподівано, виявилася досить досвідченою в ліжку. З ким вона отримала такий досвід його не цікавило, тоді Артура захоплював тільки сам процес. У їхніх втіхах він почав домінувати майже одразу, наперед вгадуючи її бажання і потреби. Саме це відчуття партнерки допомагало у танцях. Він її відчував — він її вів — вони перемагали.

Жодних ніжних почуттів між ними не було, тільки секс і прагнення перемог — такий стан справ влаштовував їх обох, до певного часу. Кароліна, безперечно, знала про плани батьків знайти їй іншого партнера і нічого Артуру не сказала. Промовчала. Разом з тим, вона недооцінила значення їхнього зв’язку поза межами паркету. Провальні виступи з Владом поступово відкрили їй очі на те, що причина успіху полягає в Артурі.

Ридаючи тоді на кухні в квартирі його вітчима, Кароліна благала Артура продовжувати спільні виступи з нею. Виходити під світло софітів йому подобалось, але робити це з нею було вже не цікаво. Він міг, але не хотів.

— Павленко, ну чому ти такий СКОРПІОН??!! Я ж все зрозуміла, я винна, пробач мені, будь-ласка, не треба мене жалити своєю байдужістю, — кричала Кароліна йому крізь сльози. 

Вона завжди називала його на прізвище чи по знаку зодіаку. Не задумувався навіть, чому… та і чи було це важливо?

До зустрічі з нею ніколи особливо не читав гороскопи, але слова Кароліни, що він “скорпіон” — його зацікавили. Не з усім, що писав гороскоп, він був згоден, але розуміння того, що цей знак наділяють особливими рисами стервозності, вирішив відтоді використовувати на свою користь. 

Артур стояв біля стіни, незворушно дивився на неї і холодним тоном обіцяв подумати. Так, він скорпіон. Тому, перш ніж чинити так з ним, відкидаючи його, як паршиве кошеня, вона мала подумати про наслідки. Звичайно, і Кароліна, і її мама, сподівалися на успіх з новим платоспроможним партнером. Надії танули з кожною новою репетицією, але все ж вони спробували взяти участь у конкурсі, де зазнали провалу. Перед другими змаганнями Кароліна затягла Влада в ліжко, але навіть секс не дав очікуваного результату, він її не відчував, вони не отримали призового місця. Про це вона розповіла Артуру після їхньої спільної перемоги на наступному конкурсі, вирішивши віддячити йому за такий бажаний успіх ще й ліжком.

— Павленко, ти хоч щось не вмієш? — грайливо запитала Кароліна, коли вони відпочивали після втіх.

— Пробачати, — відповів він їй тоді з посмішкою, навіть не задумуючись, в той момент вона не звернула на цю фразу особливої уваги. Зрозуміла потім.

Артур ніколи нікому не давав другий шанс і на той виступ погодився не просто так. Він хотів довести їй, її матері і батьку, що він кращий, ніж вони уявляли. Щоб вони побачили, кого втратили, а потім… відмовився від подальших виступів. 

Коли Кароліна прибігла благати повернутися — обіцяв подумати. Обіцяв більше для того, щоб вона пішла, бо її благання і завивання починали дратувати. Вона хотіла успіху і заради цього була ладна на все…

Потім стався той жахливий виїзд з хлопцями, де їх підставили, і питання танців зникло саме по собі. Батька Кароліни посадили, вона з матір’ю кудись поїхала і тепер Артур знав куди. Кароліна постукалася до нього в друзі у фейсбуці кілька днів тому, країна проживання — Росія. Здається, звідти була її мама. Він запит ще не підтвердив, просто проглянув профіль і вирішив не поспішати.

Кароліна з мамою відкрили школу танців у своєму місті. У світлинах профілю були фото з переможних виступів, на яких вона була з ним разом. Адже всі її перемоги в танцювальних конкурсах були лише з ним… Додати таку нову подругу, не поговоривши зі Златою, не наважився, хоч дівчина і не знала про його тісний зв’язок з колишньою партнеркою, у Кароліни мали бути й інші, більш відверті фото. Навряд чи вона їх виставить на загал, проте, навіщо ризикувати?

Сон ніяк не йшов. У тьмяному світлі кімнати блищав смарагд каблучки на лівій руці Злати. “Ідеальний камінь”… Він ставав викликом для нього. Артур відчував, що має розгадати його за́гадку. Після операції Злати, коли вона трохи відновиться, вони обов’язково поїдуть шукати відповіді. 

Він накрив руку дівчини своєю, піднявши її трохи вище, до серця. І сон, нарешті, поступово здолав його.

Коментарі з Facebook